Slide ردیاب خودرو کَسِل مناسب برای انواع خودروهای سواری و سنگین ارسال هشدار از طریق کلید شستی SOS قابلیت تنظیم حداکثر سرعت مجاز و قابلیت
تنظیم محدوده جغرافیایی مجاز، جهت تردد
Slide ردیاب سازمانی کَسِل افزایش راندمان ماشین‌آلات و ناوگان حمل و نقل مدیریت تعمیرات و سرویس خودرو امکان اضافه نمودن ماژول‌های موردنیاز سازمان

“با خرید ردیاب خودرو کسل، خودرو خود را ایمن کنید”
برای خرید ردیاب خودرو کسل با ما تماس بگیرید: 09167701084

معرفی ردیاب خودرو کسل

ردیاب خودرو کسل، یکی از برترین برندهای ایرانی در میان ردیاب‌های موجود در کشور می‌باشد. این دستگاه محصول پشتکار و توانمندی‌های متخصصین جوان کشورمان بوده و به طور کامل در داخل کشور تولید و عرضه می‌گردد. در طراحی این دستگاه محدودیت های ارسال دیتا در کشور لحاظ شده و نیازهای بومی در اولویت قرار گرفته است. قیمت این ردیاب خودرو در مقایسه با سایر ردیاب‌های موجود در بازار مناسب بوده و به دلیل تولید این دستگاه در داخل کشور، خدمات پشتیبانی طولانی مدتی از جانب شرکت سازنده آن ارائه میشود.

سامانه نرم افزاری جی‌پی‌اس‌لاین (GPSLine) که برای رصد کردن اطلاعات دستگاه‌های ردیاب کسل مورد استفاده قرار می‌گیرد، علاوه بر کلیه امکانات موجود در همه سامانه‌ها، به زبان فارسی طراحی شده و دارای امکان شخصی‌سازی پنل می‌باشد. از دیگر نکات مثبت این ردیاب خودرو و سامانه آن می‌توان به گارانتی تولیدکننده اصلی به مدت سه‌سال و پشتیبانی آنلاین اشاره نمود.

ردیاب خودرو کسل

ردیاب کَسِل چه کاربرد‌هایی دارد؟

 

ردیابی خودروهای شخصی، اجاره ای و باربری‌ها

مکان یابی انواع موتورسیکلت و وسایل موتوری

سرویس های مدرسه

اورژانس و ماشین‌های امداد رسانی

تاکسی‌های تلفنی

شرکت پیمانکاری و حمل و نقل

  • امکان خاموش کردن وسیله نقلیه از راه دور

  • قابلیت تنظیم حداکثر سرعت مجاز و تعیین محدوده مجاز تردد

  • امکان ردیابی وسیله نقلیه با استفاده از کامپیوتر و موبایل

  • نمایش میزان مصرف سوخت، ولتاژ باتری و زمان سرویس و نگهداری

تصویرردیاب خودرو کسل
  • باتری پشتیبان 18 ساعته

  • تشخیص باز و بسته بودن درب خودرو

  • گزارش‌گیری و ارائه تاریخچه روزانه و ماهیانه

  • قابلیت تنظیم محدوده جغرافیایی مجاز، جهت تردد

سامانه رایگان سالانه

12 ماه گارانتی

امکان فروش اقساطی

مناسب برای انواع خودروهای سواری و سنگین

ردیاب کسل برای انواع وسایل نقلیه شامل خودرو، کامیون، اتوبوس، موتورسیکلت و به طور کلی هر وسیله ی برقی قابل استفاده است.

از دورترین نقطه جهان خودرو خود را کنترل کنید

با “نصب ردیاب کسل” می توانید به صورت زنده و لحظه به لحظه موقعیت مکانی دقیق ماشینتان روی نقشه ببینید. برای باخبر شدن از تغییرات و کنترل خودروی خود کافیست با استفاده از تلفن همراه خود از طریق اپلیکیشن  یا سامانه GPSline وضعیت خودرو خود را با جزییات روی نقشه ببینید و یا یک پیامک به ردیاب بفرستید تا از تمام تغییرات آن باخبر شوید و با خیال راحت خودرو خود را کنترل کنید. (عکس سرعت، مسافت، خاموش روشن بودن، نقشه)

سیستم ردیابی+ردیاب خودرو کسل

خودرو خود را از راه دور خاموش کنید

یکی از کاربردهای امنیتی ردیاب خودرو کسل، خاموش کردن خودرو از راه دور می باشد. در صورت “سرقت خودرو” می توانید از طریق اپلیکیشن و یا ارسال پیامک خودرو را از هر فاصله و بدون هیچ محدودیتی خاموش کنید

نحوه ی عملکرد آن اینگونه است که سخت افزاری به نام رله در مسیر برق خودرو وصل می شود و با اتصال به سیم های مثبت و منفی و سوایچ ACC اجازه روشن شدن خودرو را نمی دهد.

سوالی که ممکن پیش بیاید این است که اگر خودرو در حال حرکت باشد خاموش کردن خودرو خطرناک نیست؟ باید گفت خیر. زیرا تا زمانی که سرعت خودرو به زیر 10 کیلومتر نرسد دستگاه خودرو را خاموش نمی کند.

ارسال هشدار از طریق کلید شستی SOS

دکمه SOS در شرایط اضطراری، مهم و خطرناک به شما به عنوان راننده خودرو کمک می کند تا دیگران را از وضعیت فعلی خود با کمک ردیاب خودرو آگاه کنید. به طور مثال خدای ناکرده برای شما تصادف یا حادثه ای(سرقت) پیش می آید که باید بلافاصله دیگران را نسبت به موقعیت پیش آمده آگاه کنید، اما شرایط در خودرو به گونه ای است که مجالِ دسترسی به گوشی همراه ندارید، در اینصورت کافیست دکمه SOS متصل به ردیاب خودرو کسل را در قسمتی از خودرو که به خودتان نزدیک است تعبیه کنید و در شرایط اضطراری دکمه را به مدت 5 ثانیه نگه دارید. پس از فشردن دکمه اضطراری، ردیاب خودرو موقعیت شما را به افرادی که از قبل برای سیستم تعریف کرده اید، ارسال می کند.

شنود درون کابین

از دیگر قابلیت های جالب ردیاب خودرو کسل این است که می توان از راه دور صدای درون کابین را شنود کرد. از طریق تماس با سیمکارت درون دستگاه می توانید به صورت یکطرفه و بدون آنکه صدایی درون ماشین پخش شود، صدای درون کابین را بشنوید.

شنود صدا+ردیاب خودرو کسل

اگر درب های خودرو باز شد بلافاصله مطلع شوید

از جمله هشدارهای ردیاب خودرو کسل، “ارسال هشدار” باز شدن درب های خودرو است. هر زمان که درب های خودرو باز شود، از طریق سامانه و یا پیامک شما را آگاه می کند. البته این هشدار هم مانند تمامی هشدار ها قابل تنظیم است.

قابلیت تنظیم حداکثر سرعت مجاز و قابلیت تنظیم محدوده جغرافیایی مجاز، جهت تردد

از دیگر امکانات ردیاب کسل امکان تعیین “محدوده مجاز تردد و تنظیم “حداکثر سرعت مجاز می باشد. برای خودروهایی که به هر دلیلی نباید از محدوده ی خاصی خارج شوند، می توانید روی نقشه حصاری مشخص کنید و اگر خودرو از آن محدوده خارج شود از آن باخبر شوید. همچنین می توانید حداکثر سرعت مجاز را برای خودرو تعیین کنید و درصورتی که سرعت خودرو به حد غیرمجاز تعریف شده توسط شما برسد، پیام هشدار دریافت کنید. می توانید مسیر های پیموده شده و سرعت خودروتان را لحظه ای ببینید و درصورتی که سرعت خودرو به حد غیرمجاز تعریف شده توسط شما رسید پیام هشدار دریافت کنید.

جئوفنس+ردیاب خودرو کسل